Blackmagic Design ATEM Mini HDMI
Blackmagic Design ATEM Mini HDMI
Blackmagic Design ATEM Mini HDMI
Blackmagic Design ATEM Mini HDMI

Blackmagic Design ATEM Mini HDMI (CT705-MAS032)

Marka : Blackmagic
Fiyat : ₺8.656,13  + KDV
KDV Dahil : ₺10.214,23

 • 2 YIL TÜRKİYE RESMİ DİSTRİBÜTÖRÜ GARANTİLİ
 • 4 Kanallı Canlı Yayın HDMI Switcher
 • 1080p60'a kadar Giriş / Çıkış 10-Bit 4: 2: 2
 • 2 Kanallı Dijital Ses Mikseri
 • 4 x HDMI Tip A Çıkışı
 • Ethernet ATEM Kontrolü

Blackmagic Design ATEM Mini HDMI Live Stream İncelemesi

Multicamera internet veya yayın uygulamalarına akışı canlı için, kompakt dizayn ATEM Mini dan Blackmagic Design konsolları, kurumsal bilgisayar akışları, veya HD kameralar entegre kontrol paneli ile dört giriş canlı yapım anahtarlama oyun sağlar. Dört HDMI girişi kasanın arkasında bulunur ve 1080p60 videoya kadar giriş yaparlar. Bir projektör veya harici monitör için bir HDMI çıkışı, bir bilgisayara 1080p60'a kadar video akışı için bir USB Tip-C çıkışı ve sistem yönetimi, uzaktan kumanda ve yükseltmeler için bir RJ45 10/100 Ethernet portu vardır.

Kontrol yüzeyi, kamera girişlerini seçmeyi, geçişleri, tuşları, ayarları ve DVE'yi kontrol etmeyi sağlamak için kolay izlenebilir, arkadan aydınlatmalı kontrol düğmelerine sahiptir. ATEM Mini, yukarı ve aşağı yönde anahtarlayıcı, gelişmiş bir kroma anahtarlayıcı, iki doğrusal / luma anahtarlayıcı, bir DVE geçiş anahtarı, bir model üreteci ve iki renk üreteci sunmaktadır. Ayrıca PNG, TGA, BMP, JPEG ve TIFF formatlarında 20'ye kadar fotoğrafı destekleyen dolgu ve anahtar görüntüler için medya oynatıcı desteği de vardır. HDMI çıkışı, akışınızı izlemek için minimum 1366 x 768 çözünürlüğü destekler. Ayrıca Ethernet üzerinden ATEM Yazılım Kontrol Panelini destekler ve ATEM Mini'yi kullanarak kontrol ve yapılandırmayı destekler.

Geçişler

Mevcut geçişler şunları içerir:

 1. Kes: Kes düğmesine bastığınızda, ATEM geçerli program kaynağınızdan anında önizleme kaynağına geçer. Kesmeler doğrudan kaynak seçilerek veya bir sonraki kaynağa geçmek için kes düğmesine basılarak gerçekleştirilebilir.
 2. Karışım: Düzgün bir karışım oluşturarak, karışım yavaş yavaş bir kaynaktan bir sonrakine geçer. Geçişi manuel olarak harmanlamak için özel zamanlamalar ayarlayabilirsiniz.
 3. Dip: Karışım geçişlerinde olduğu gibi dip geçişi de iki video kaynağı arasında düz renk, grafik veya başka bir klip içeren aşamalı bir karışımdır. Kaynaklar arasında siyah veya beyaza düşme en popüler olanıdır veya logoları veya sponsor grafiklerini kullanabilirsiniz.
 4. Silme: Yerleşik silme desenleri, daireler, elmaslar, kareler ve daha fazlasını içerir. Şekiller ve desenler ters çevrilebilir veya yumuşatılabilir ve hatta özelleştirilmiş renkli kenarlıklar olabilir.
 5. DVE: Güçlü dahili Dijital Video Efektleri işlemcisi veya DVE ile, inanılmaz dahili geçişler sayesinde canlı videonuzu bir kameradan diğerine itebilir, döndürebilir, sıkıştırabilir veya basabilirsiniz. DVE geçişleri size daha da fazla geçiş seçeneği sunarak çevirmeli ve ters çevrilebilir.

 

Memba Keyer

Yukarı Akış Anahtarlayıcı ile diğer video kaynakları veya grafiklerin üzerine canlı video katmanı. Luma tuşunu, doğrusal tuşunu, desen tuşunu kullanabilir veya yeşil ekrana karşı çekim yapabilir ve videoyu sanal kümeler üzerinde anında birleştirmek için chroma tuşunu kullanabilirsiniz.

 1. Luma tuşu: Luma tuşları, siyah arka plan üzerinde beyaz unsurlar gibi yüksek kontrastlı görüntülerle en iyi şekilde çalışır, böylece siyah arka planı kesmek ve onu canlı video veya grafiklerle değiştirmek için kontrastı kullanabilirsiniz.
 2. Doğrusal anahtar: Dolgu için iki ayrı kaynak ve bir video görüntüsü oluşturmak için anahtar kullanarak doğrusal tuşlamayla temiz, yüksek kaliteli sonuçlar elde edin. Doldurma sinyali arka planda üst üste istiflenecek videoyu içerirken, ana sinyal doldurulacak alanı kesmek için gri tonlamalı bir maske veya maskeleme içerir.
 3. Chroma key: Her gün TV hava durumu tahminleri için kullanılır, chroma keys canlı görüntüleri gerçek zamanlı olarak birleştirmenin güçlü bir yoludur. Sunucu tipik olarak yeşil veya mavi bir arka planın önünde durur ve chroma keyer yalnızca bu rengi kaldırır ve onu video veya grafik gibi başka bir görüntüyle birleştirir.
 4. Desen anahtarı: Canlı görüntüleri veya grafikleri geometrik şekillerle birleştirmek için canlı görüntüleri yerleşik silme desenlerinden herhangi biriyle birleştirin. Yumuşaklık, simetri, boyut ve konum üzerinde tam kontrol elde edersiniz, herhangi bir canlı kaynağa kadar kolayca aktarılabilecek benzersiz resim içinde resim efektleri yaratır.

Alt Anahtarlar

ATEM Mini anahtarlayıcıda bir aşağı akış anahtarlayıcısı bulunur, böylece yerleşik akış yürütücüsünden canlı akış programı çıktısı üzerine logolar, böcekler ve başlıklar gibi yüksek kaliteli grafikler ekleyebilirsiniz. Aşağı akım anahtarlayıcılar, son anahtarlama katmanlarıdır, bu nedenle ana program çıkışına geçirilen tüm videoları kaplarlar.

Ses karıştırıcı

Dahili ses mikseri hem kamerayı hem de harici sesi hassas seviye ile kontrol etmenize ve mevcut altı ses girişi ve iki kanalın hepsinde balans ayarlamalarına izin verir. Mikser, kanal başına seçilebilir Açma / Kapama / Ses İzleme-Video özelliklerine ek olarak, kanal başına ayrı kazanç kontrolü, seviye ve tepe ölçümü ve kompresör, kapı, sınırlayıcı, altı parametrik EQ bandı gibi yeni Fairlight ses donanımları ve ana kazanç kontrolü.

Monitör çıkışı

HDMI monitör çıkışı, kaynaklarınızı, grafiklerinizi, önizlemenizi ve program çıkışınızı tek bir ekranda görmenizi sağlar.

Medya oynatıcı

Medya havuzunda 20 adede kadar yayın kalitesinde RGBA grafik dosyasını saklayarak harici karakter jeneratörlerini ortadan kaldırın. Bir medya oynatıcı, şalterinize giriş kaynağı olarak görünür. Grafiklere tam kare video olarak geçebilir veya video bindirmesi için temel öğelere besleyebilirsiniz. PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG ve TIFF gibi popüler resim formatları desteklenir.

Benzer Ürünler
 • Modeo Live ML33, taşıma çantası ile omuz veya sırtta taşınabilen bir verici ile, gönderilen video/verilerin toplandığı bir alıcı üniteden oluşan taşınabilir Mobil Elektronik Haber Toplama Sistemi’dir.

  •  Modeo Live birden fazla 4.5G  hattı ile Ethernet, Wi-Fi veya Uydu bağlantısını bir arada kullanarak kesintisiz ve kaliteli bir görüntü aktarımı sağlamaktadır.

  •  Kompakt, hafif ve sağlamlaştırılmış bir gövdeye sahip olan Modeo Live 90sn içerisinde yayına hazır hale gelmektedir

  ML33PLUS2021
  ₺111.874,80 + KDV
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
 • Ubıquıtı (Ubnt) Isostation Is-M5 14DBI 150MBPS 5ghz 10+Km Harici Access Point

  Modüler tasarım

  Anten boynuzu değiştirilebilir ve belirli dağıtım ve çevre ihtiyaçları için ışın şekillendirmesine yardımcı olur. IsoStation TMaynı zamanda en küçük ayak izinden maksimum kazanç elde eder.

  Ubiquiti AirMax IS-M5
  ₺0,00 + KDV
 • Intelligent WISP Control with FiberProtec

   

  • Full Product Specifications:Click to view / Number of Network (RJ-45) Ports:8 / PoE (RJ-45) Port:Yes / Ethernet Technology:Gigabit Ethernet

   

  Ubiquiti EP-R8
  ₺10.255,19 + KDV
 • Iridium 9575 Extreme: Dünya genelinde 66 adet yakın yörünge uydusu bulunmaktadır.Kutuplar da dahil olmak üzere tüm Dünya’da tam bir kapsama sağlar. Tamamı hareketli olan bu uydularla, mobil ya da sabit veya kara, deniz ve hava araçlarında görüşme, internet, SMS, e-posta vb. iletişim hizmetlerinin yanında acil durumlarda üzerindeki ACİL butonu ve dahili GPS alıcı ile konum ve acil durum sinyali de iletebilme özelliğine sahiptir.
  9575 Extreme-001
  ₺37.291,60 + KDV
 • Modeo Live ML33, taşıma çantası ile omuz veya sırtta taşınabilen bir verici ile, gönderilen video/verilerin toplandığı bir alıcı üniteden oluşan taşınabilir Mobil Elektronik Haber Toplama Sistemi’dir.

  •  Modeo Live birden fazla 4.5G  hattı ile Ethernet, Wi-Fi veya Uydu bağlantısını bir arada kullanarak kesintisiz ve kaliteli bir görüntü aktarımı sağlamaktadır.

  •  Kompakt, hafif ve sağlamlaştırılmış bir gövdeye sahip olan Modeo Live 90sn içerisinde yayına hazır hale gelmektedir

  ML33PLUS2021
  ₺111.874,80 + KDV
 • N5-X25 4.9-6.4 GHz Modular Twist-on Antenna, 400mm Dish for C5x only, 25 dBi gain

   

  Sektörün En Çok Yönlü, Modüler Radyosu Mimosa'nın entegre C5x ​​radyo ve modüler N5-X antenleri, PTP ve PTMP genişletilmiş frekans çalışması için nihai esneklik.

  N5-X25-Koli içerisinde 2 adet mevcut!
  ₺2.330,73 + KDV