LtAP
 LtAP
 LtAP
 LtAP
 LtAP

LtAP (RBLtAP-2HnD)

Marka : Mikrotik
Fiyat : ₺3.691,87  + KDV
KDV Dahil : ₺4.356,40


LtAP
İki miniPCI-e yuvası, üç SIM yuvası ve GNSS desteği (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) ile ağır hizmet 2,4 GHz erişim noktası

Yeni LtAP, kompakt, hava koşullarına dayanıklı bir kablosuz erişim noktasıdır - yoğun kentsel ortamlar veya şebekeden bağımsız dış mekan ağları için mükemmeldir. Kablolu cihazlarınız için yüksek güçlü 2,4 GHz 802.11b/g/n kablosuz ve Gigabit Ethernet LAN bağlantı noktasına sahiptir. Birkaç güç seçeneği vardır – DC jakı, POE girişi ve otomotiv.

Ünite, birçok genişletme seçeneği sunan iki miniPCIe yuvasıyla birlikte gelir. Örneğin, LTE yedekleme için seçtiğiniz LTE modemi ve çift eşzamanlı 2,4 GHz / 5GHz AP + LTE'ye sahip olmak için 5GHz arayüzü yükleyebilirsiniz.

LtAP, diğer cihazlar için tam boyutlu USB'nin yanı sıra hata ayıklama için konsol erişimi sağlayan bir RS232 seri bağlantı noktasına sahiptir.

Özel bir duvara montaj kitine sahip sağlam ve son derece dayanıklı kasa, toplu taşıma, gıda kamyonları veya lojistikten sert kış ve fırtınalı çöl ortamına kadar hemen hemen her zorluk için mükemmel olacaktır. LtAP, -40 C‎° ile +70 C‎° arasındaki herhangi bir sıcaklığa dayanabilir. Araçları gerçek zamanlı olarak takip etmek için mükemmel bir çözümdür. Başlamanıza yardımcı olmak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği sağladık. LtAP, kolay dolaşım yönetimi için 3 Mini-SIM yuvasına bile sahiptir. Dünya çapında zamandan ve paradan tasarruf sağlar!

Yeni LtAP, bir erişim noktasından daha fazlasıdır - ihtiyacınız olan her yerde olmanız gereken şeydir.

Özellikler

 

Detaylar
Ürün Kodu RBLtAP-2HnD
Mimari MMIPS
İşlemci MT7621A
CPU çekirdek sayısı 2
CPU nominal frekansı 880 MHz
CPU İş Parçacıkları sayısı 4
RouterOS lisansı 4
İşletim sistemi RouterOS
RAM boyutu 128 MB
Depolama boyutu 16 MB
Depolama türü FLAŞ
MTBF 25C'de yaklaşık 200.000 saat
Test edilmiş ortam sıcaklığı -40°C ila 70°C
IPsec donanım hızlandırması Evet

 

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
 • Ubıquıtı (Ubnt) Isostation Is-M5 14DBI 150MBPS 5ghz 10+Km Harici Access Point

  Modüler tasarım

  Anten boynuzu değiştirilebilir ve belirli dağıtım ve çevre ihtiyaçları için ışın şekillendirmesine yardımcı olur. IsoStation TMaynı zamanda en küçük ayak izinden maksimum kazanç elde eder.

  Ubiquiti AirMax IS-M5
  ₺0,00 + KDV
 • Intelligent WISP Control with FiberProtec

   

  • Full Product Specifications:Click to view / Number of Network (RJ-45) Ports:8 / PoE (RJ-45) Port:Yes / Ethernet Technology:Gigabit Ethernet

   

  Ubiquiti EP-R8
  ₺10.255,19 + KDV
 • Iridium 9575 Extreme: Dünya genelinde 66 adet yakın yörünge uydusu bulunmaktadır.Kutuplar da dahil olmak üzere tüm Dünya’da tam bir kapsama sağlar. Tamamı hareketli olan bu uydularla, mobil ya da sabit veya kara, deniz ve hava araçlarında görüşme, internet, SMS, e-posta vb. iletişim hizmetlerinin yanında acil durumlarda üzerindeki ACİL butonu ve dahili GPS alıcı ile konum ve acil durum sinyali de iletebilme özelliğine sahiptir.
  9575 Extreme-001
  ₺37.291,60 + KDV
 • Modeo Live ML33, taşıma çantası ile omuz veya sırtta taşınabilen bir verici ile, gönderilen video/verilerin toplandığı bir alıcı üniteden oluşan taşınabilir Mobil Elektronik Haber Toplama Sistemi’dir.

  •  Modeo Live birden fazla 4.5G  hattı ile Ethernet, Wi-Fi veya Uydu bağlantısını bir arada kullanarak kesintisiz ve kaliteli bir görüntü aktarımı sağlamaktadır.

  •  Kompakt, hafif ve sağlamlaştırılmış bir gövdeye sahip olan Modeo Live 90sn içerisinde yayına hazır hale gelmektedir

  ML33PLUS2021
  ₺111.874,80 + KDV
 • N5-X25 4.9-6.4 GHz Modular Twist-on Antenna, 400mm Dish for C5x only, 25 dBi gain

   

  Sektörün En Çok Yönlü, Modüler Radyosu Mimosa'nın entegre C5x ​​radyo ve modüler N5-X antenleri, PTP ve PTMP genişletilmiş frekans çalışması için nihai esneklik.

  N5-X25-Koli içerisinde 2 adet mevcut!
  ₺2.330,73 + KDV