LtAP
 LtAP
 LtAP
 LtAP
 LtAP
 LtAP

LtAP (RBLtAP-2HnD)

Marka : Mikrotik
Fiyat : ₺6.484,50  + KDV
KDV Dahil : ₺7.651,71


LtAP
İki miniPCI-e yuvası, üç SIM yuvası ve GNSS desteği (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) ile ağır hizmet 2,4 GHz erişim noktası

Yeni LtAP, kompakt, hava koşullarına dayanıklı bir kablosuz erişim noktasıdır - yoğun kentsel ortamlar veya şebekeden bağımsız dış mekan ağları için mükemmeldir. Kablolu cihazlarınız için yüksek güçlü 2,4 GHz 802.11b/g/n kablosuz ve Gigabit Ethernet LAN bağlantı noktasına sahiptir. Birkaç güç seçeneği vardır – DC jakı, POE girişi ve otomotiv.

Ünite, birçok genişletme seçeneği sunan iki miniPCIe yuvasıyla birlikte gelir. Örneğin, LTE yedekleme için seçtiğiniz LTE modemi ve çift eşzamanlı 2,4 GHz / 5GHz AP + LTE'ye sahip olmak için 5GHz arayüzü yükleyebilirsiniz.

LtAP, diğer cihazlar için tam boyutlu USB'nin yanı sıra hata ayıklama için konsol erişimi sağlayan bir RS232 seri bağlantı noktasına sahiptir.

Özel bir duvara montaj kitine sahip sağlam ve son derece dayanıklı kasa, toplu taşıma, gıda kamyonları veya lojistikten sert kış ve fırtınalı çöl ortamına kadar hemen hemen her zorluk için mükemmel olacaktır. LtAP, -40 C‎° ile +70 C‎° arasındaki herhangi bir sıcaklığa dayanabilir. Araçları gerçek zamanlı olarak takip etmek için mükemmel bir çözümdür. Başlamanıza yardımcı olmak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği sağladık. LtAP, kolay dolaşım yönetimi için 3 Mini-SIM yuvasına bile sahiptir. Dünya çapında zamandan ve paradan tasarruf sağlar!

Yeni LtAP, bir erişim noktasından daha fazlasıdır - ihtiyacınız olan her yerde olmanız gereken şeydir.

Özellikler

 

Detaylar
Ürün Kodu RBLtAP-2HnD
Mimari MMIPS
İşlemci MT7621A
CPU çekirdek sayısı 2
CPU nominal frekansı 880 MHz
CPU İş Parçacıkları sayısı 4
RouterOS lisansı 4
İşletim sistemi RouterOS
RAM boyutu 128 MB
Depolama boyutu 16 MB
Depolama türü FLAŞ
MTBF 25C'de yaklaşık 200.000 saat
Test edilmiş ortam sıcaklığı -40°C ila 70°C
IPsec donanım hızlandırması Evet

 

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
 • Daha fazla güç ve gelişmiş özellikler, öncekilerle aynı tasarım felsefesine sahip; yeni NetMetal ac² AP sağlam, güvenilir, kullanımı kolay ve son derece yeteneklidir. Bu, ana taşıyıcı bağlantınıza IPsec donanım hızlandırmasını eklemenin en iyi yoludur! Kullanıma hazır 2,4/5 GHz çift eş zamanlı (2,4 GHz ve 5 GHz aynı anda kullanılabilir) bant desteği ekledik; ek müdahalelere gerek yok!
  RBD23UGS- 5HPacD2HnD-NM
  ₺5.469,25 + KDV
 • İki ucu ince pigtail..İç ve dış mekanda kullanıma uygun, üstün bağlantı kalitesi için süper düşük kayıplı 50 cm uzunluğunda RPSMA kablosu, bu kablo üstün eşleşme ve kayıp değerleri sağlar. Bu kablonun adı, bu ürünün üst düzey özelliklerini göstermek için “esnek” ve “dalga kılavuzu” sözcüklerini birleştirmekten gelir.
  PİGTAİL
  ₺655,00 + KDV
 • Birden çok GSM (3G/4G/LTE) bandını bir arada kullanarak genişband bağlantı üzerinden IP kamera görüntüsünü mobil olarak bir merkeze kesintisiz ve yüksek kalitede aktarabilen haberleşme cihazıdır.

   

  Mobil Kesintisiz Canlı IP Görüntü Aktarımı

  Drone ve İHA Görüntü Aktarımı
  Otonom Araç Görüntü Aktarımı
  Sensör and GPS Haberleşme Kabiliyeti (opsiyonel)

   

   

  MBT33PLUS2022
  ₺63.862,50 + KDV
 • Modeo Live ML33, taşıma çantası ile omuz veya sırtta taşınabilen bir verici ile, gönderilen video/verilerin toplandığı bir alıcı üniteden oluşan taşınabilir Mobil Elektronik Haber Toplama Sistemi’dir.

  •  Modeo Live birden fazla 4.5G  hattı ile Ethernet, Wi-Fi veya Uydu bağlantısını bir arada kullanarak kesintisiz ve kaliteli bir görüntü aktarımı sağlamaktadır.

  •  Kompakt, hafif ve sağlamlaştırılmış bir gövdeye sahip olan Modeo Live 90sn içerisinde yayına hazır hale gelmektedir

  ML33PLUS2021
  ₺196.500,00 + KDV
 • N5-X25 4.9-6.4 GHz Modular Twist-on Antenna, 400mm Dish for C5x only, 25 dBi gain

   

  Sektörün En Çok Yönlü, Modüler Radyosu Mimosa'nın entegre C5x ​​radyo ve modüler N5-X antenleri, PTP ve PTMP genişletilmiş frekans çalışması için nihai esneklik.

  N5-X25-Koli içerisinde 2 adet mevcut!
  ₺4.093,75 + KDV
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR