FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus

FiberBox Plus (CRS305-1G-4S+OUT)

Marka : Mikrotik
Fiyat : ₺4.145,46  + KDV
KDV Dahil : ₺4.891,64

FiberBox Plus

10 Gigabit dış mekan ağı için nihai değer seçimi. Yüksek direkler, direkler veya kuleler - bağlantınız güvende olacak! netFiber 9'un güçlü bir bütçe versiyonu.

FiberBox Plus

 

Yepyeni Fiber Box Plus'a bakmanın iki yolu vardır. Bir yandan, önceki FiberBox cihazlarımızın büyük bir yükseltmesi . Bu sürümde modern bir ARM CPU, daha fazla RAM ve dört adet 10 Gigabit SFP+ bağlantı noktası bulunur. Düşük bütçeyle hızlı ve güvenilir bağlantı. Ethernet'in mesafe sınırlamaları olmadan. Yönetim amaçları veya PoE-in gücü için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası da vardır . Ayrıca 2 pimli bir terminal ve standart bir DC jakı ekledik , böylece seçim yapabileceğiniz 3 farklı güç seçeneğiniz var . FiberBox Plus, 24-57V gibi geniş bir giriş voltajı aralığını destekler. Ve son derece verimlidir: maksimum güç tüketimi (ek parçalar olmadan) yalnızca 7 W'tır.

Yeni FiberBox Plus'a bakmanın başka bir yolu da muhteşem netFiber 9'un bütçeye uygun bir versiyonudur. Ekstra Gigabit SFP bağlantı noktalarına ihtiyacınız yoksa çok paradan tasarruf edebilirsiniz. Hatta aynı etkileyici Marvell 98DX226S anahtar çipine sahiptir , dolayısıyla performans kesinlikle oradadır!

Bu sağlam dış mekan anahtarı, direk cihazlarını bağlamak için mükemmeldir. MANTBox 52 veya LHG XL 52 gibi. Birkaç konuk evi, yemek alanı ve gemi sahibi kabini olan devasa bir kamp alanı hayal edin. Tüm lokasyonları FiberBox Plus ile bağlayabilirsiniz. Misafirler için genel bağlantı sağlamak amacıyla fiber bağlantılardan biri mANTBox baz istasyonu için kullanılabilir. Başka bir bağlantı sahibinin evine gidebilir. Ve üçüncüsü, ödeme ve envanter sunucularını bağlamak için yemek alanında kullanılabilir.

Genellikle, her şeyi güvende tutmak için bir çeşit bağlantı kutusuna ihtiyacınız olur. Ancak FiberBox Plus ürünümüz , IP66 değerinde sağlam bir su geçirmezlik derecesine sahiptir . Bu , her yönden gelen güçlü su jetlerine karşı koruma anlamına gelir. Yani kamp alanı senaryosunda, kurulumunuz yalnızca her türlü çılgın hava koşuluna karşı güvenli olmakla kalmaz, aynı zamanda bahçe hortumuyla genç şakacılara da dayanabilir. Nemli bodrumlar, asansör boşlukları, liman altyapısı vb. FiberBox Plus ile endişelenecek bir şey yok.

 

Özellikler

 

Detaylar
Ürün Kodu CRS305-1G-4S+ÇIKIŞ
Mimari ARM 32bit
İşlemci 98DX226S
CPU çekirdek sayısı 2
CPU nominal frekansı 800 MHz
Çip modelini değiştir 98DX226S
RouterOS lisansı 5
İşletim sistemi RouterOS v7 / SwOS
RAM boyutu 256MB
Depolama boyutu 16MB
Depolama türü FLAŞ
MTBF 25C'de yaklaşık 200'000 saat
Test edilen ortam sıcaklığı -40°C ila 70°C

 

Güçlendirme

 

Detaylar
DC giriş sayısı 3 (DC jakı, PoE-IN, 2 pimli terminal)
DC jak girişi Gerilimi 24-57 Volt
2 pinli terminal girişi Gerilimi 24-57 Volt
Maksimum Güç Tüketimi 17 W
Ataşmanlar olmadan maksimum güç tüketimi 7 W
soğutma tipi Pasif
PoE girişi 802.3af/de
Giriş Voltajında ​​PoE 42-57 volt

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
  • Ubıquıtı (Ubnt) Isostation Is-M5 14DBI 150MBPS 5ghz 10+Km Harici Access Point

    Modüler tasarım

    Anten boynuzu değiştirilebilir ve belirli dağıtım ve çevre ihtiyaçları için ışın şekillendirmesine yardımcı olur. IsoStation TMaynı zamanda en küçük ayak izinden maksimum kazanç elde eder.

    Ubiquiti AirMax IS-M5
    ₺1.884,30 + KDV
  • Bilişimyol Parabol Ldf Çanak Anteni
    ₺188,43 + KDV
  • Iridium 9575 Extreme: Dünya genelinde 66 adet yakın yörünge uydusu bulunmaktadır.Kutuplar da dahil olmak üzere tüm Dünya’da tam bir kapsama sağlar. Tamamı hareketli olan bu uydularla, mobil ya da sabit veya kara, deniz ve hava araçlarında görüşme, internet, SMS, e-posta vb. iletişim hizmetlerinin yanında acil durumlarda üzerindeki ACİL butonu ve dahili GPS alıcı ile konum ve acil durum sinyali de iletebilme özelliğine sahiptir.
    9575 Extreme-001
    ₺37.686,00 + KDV
  • Birden çok GSM (3G/4G/LTE) bandını bir arada kullanarak genişband bağlantı üzerinden IP kamera görüntüsünü mobil olarak bir merkeze kesintisiz ve yüksek kalitede aktarabilen haberleşme cihazıdır.

     

    Mobil Kesintisiz Canlı IP Görüntü Aktarımı

    Drone ve İHA Görüntü Aktarımı
    Otonom Araç Görüntü Aktarımı
    Sensör and GPS Haberleşme Kabiliyeti (opsiyonel)

     

     

    MBT33PLUS2022
    ₺36.743,85 + KDV
  • Modeo Live ML33, taşıma çantası ile omuz veya sırtta taşınabilen bir verici ile, gönderilen video/verilerin toplandığı bir alıcı üniteden oluşan taşınabilir Mobil Elektronik Haber Toplama Sistemi’dir.

    •  Modeo Live birden fazla 4.5G  hattı ile Ethernet, Wi-Fi veya Uydu bağlantısını bir arada kullanarak kesintisiz ve kaliteli bir görüntü aktarımı sağlamaktadır.

    •  Kompakt, hafif ve sağlamlaştırılmış bir gövdeye sahip olan Modeo Live 90sn içerisinde yayına hazır hale gelmektedir

    ML33PLUS2021
    ₺113.058,00 + KDV
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR