FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus
FiberBox Plus

FiberBox Plus (CRS305-1G-4S+OUT)

Marka : Mikrotik
Fiyat : ₺4.730,00  + KDV
KDV Dahil : ₺5.581,40

FiberBox Plus

10 Gigabit dış mekan ağı için nihai değer seçimi. Yüksek direkler, direkler veya kuleler - bağlantınız güvende olacak! netFiber 9'un güçlü bir bütçe versiyonu.

FiberBox Plus

 

Yepyeni Fiber Box Plus'a bakmanın iki yolu vardır. Bir yandan, önceki FiberBox cihazlarımızın büyük bir yükseltmesi . Bu sürümde modern bir ARM CPU, daha fazla RAM ve dört adet 10 Gigabit SFP+ bağlantı noktası bulunur. Düşük bütçeyle hızlı ve güvenilir bağlantı. Ethernet'in mesafe sınırlamaları olmadan. Yönetim amaçları veya PoE-in gücü için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası da vardır . Ayrıca 2 pimli bir terminal ve standart bir DC jakı ekledik , böylece seçim yapabileceğiniz 3 farklı güç seçeneğiniz var . FiberBox Plus, 24-57V gibi geniş bir giriş voltajı aralığını destekler. Ve son derece verimlidir: maksimum güç tüketimi (ek parçalar olmadan) yalnızca 7 W'tır.

Yeni FiberBox Plus'a bakmanın başka bir yolu da muhteşem netFiber 9'un bütçeye uygun bir versiyonudur. Ekstra Gigabit SFP bağlantı noktalarına ihtiyacınız yoksa çok paradan tasarruf edebilirsiniz. Hatta aynı etkileyici Marvell 98DX226S anahtar çipine sahiptir , dolayısıyla performans kesinlikle oradadır!

Bu sağlam dış mekan anahtarı, direk cihazlarını bağlamak için mükemmeldir. MANTBox 52 veya LHG XL 52 gibi. Birkaç konuk evi, yemek alanı ve gemi sahibi kabini olan devasa bir kamp alanı hayal edin. Tüm lokasyonları FiberBox Plus ile bağlayabilirsiniz. Misafirler için genel bağlantı sağlamak amacıyla fiber bağlantılardan biri mANTBox baz istasyonu için kullanılabilir. Başka bir bağlantı sahibinin evine gidebilir. Ve üçüncüsü, ödeme ve envanter sunucularını bağlamak için yemek alanında kullanılabilir.

Genellikle, her şeyi güvende tutmak için bir çeşit bağlantı kutusuna ihtiyacınız olur. Ancak FiberBox Plus ürünümüz , IP66 değerinde sağlam bir su geçirmezlik derecesine sahiptir . Bu , her yönden gelen güçlü su jetlerine karşı koruma anlamına gelir. Yani kamp alanı senaryosunda, kurulumunuz yalnızca her türlü çılgın hava koşuluna karşı güvenli olmakla kalmaz, aynı zamanda bahçe hortumuyla genç şakacılara da dayanabilir. Nemli bodrumlar, asansör boşlukları, liman altyapısı vb. FiberBox Plus ile endişelenecek bir şey yok.

 

Özellikler

 

Detaylar
Ürün Kodu CRS305-1G-4S+ÇIKIŞ
Mimari ARM 32bit
İşlemci 98DX226S
CPU çekirdek sayısı 2
CPU nominal frekansı 800 MHz
Çip modelini değiştir 98DX226S
RouterOS lisansı 5
İşletim sistemi RouterOS v7 / SwOS
RAM boyutu 256MB
Depolama boyutu 16MB
Depolama türü FLAŞ
MTBF 25C'de yaklaşık 200'000 saat
Test edilen ortam sıcaklığı -40°C ila 70°C

 

Güçlendirme

 

Detaylar
DC giriş sayısı 3 (DC jakı, PoE-IN, 2 pimli terminal)
DC jak girişi Gerilimi 24-57 Volt
2 pinli terminal girişi Gerilimi 24-57 Volt
Maksimum Güç Tüketimi 17 W
Ataşmanlar olmadan maksimum güç tüketimi 7 W
soğutma tipi Pasif
PoE girişi 802.3af/de
Giriş Voltajında ​​PoE 42-57 volt

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • 1U rafa monte kasada 2 x SFP+ kafesli 24 Gigabit bağlantı noktası anahtarı, Çift önyükleme (RouterOS veya SwitchOS)
  CRS326-24G-2S+RM
  ₺4.945,00 + KDV
 • Beklediğiniz 48 bağlantı noktalı şampiyon - şimdi PoE-out ile!

  Ağ kurulumunuzu öne çıkaracak ve gerekli tüm cihazlara güç sağlayacak tek bir anahtar arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok! Yeni CRS354-48P-4S+2Q+RM, en zorlu ortamlarda ağları yönetmek için etkili ve uyarlanabilir bir rafa monte çözümdür. Piyasadaki diğer birçok anahtarın aksine, ürünlerimiz sistem yöneticisi düşünülerek yapılmıştır.

  CRS354-48P-4S+2Q+RM
  ₺21.070,00 + KDV
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR