LtAP LR8 LTE kit
LtAP LR8 LTE kit
LtAP LR8 LTE kit
LtAP LR8 LTE kit
LtAP LR8 LTE kit

LtAP LR8 LTE kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8)

Marka : Mikrotik
Fiyat : ₺13.400,00  + KDV
KDV Dahil : ₺15.812,00

LtAP LR8 LTE kiti

LtAP LR8 LTE - sağlam, ağır hizmet tipi bir kasada LoRa® için LTE, GPS ve kablosuz desteği olan kompakt hepsi bir arada çözüm

Ağır hizmet tipi kasanın içinde, Gigabit Ethernet bağlantı noktasına, yerleşik GPS'e ve iki dahili LTE antenine sahip güçlü bir 2,4 GHz kablosuz erişim noktası vardır. İki miniPCIe yuvası vardır - biri LTE modem için kullanılır, diğeri LoRa® teknolojisi için yoğunlaştırıcı ağ geçidi kartıyla doldurulur.

Ağır hizmet tipi kasanın içinde, Gigabit Ethernet bağlantı noktasına, yerleşik GPS'e ve iki dahili LTE antenine sahip güçlü bir 2,4 GHz kablosuz erişim noktası vardır. İki miniPCIe yuvası vardır - biri LTE modem için kullanılır, diğeri LoRa® teknolojisi için yoğunlaştırıcı ağ geçidi kartıyla doldurulur.

Üç güç seçeneği vardır: DC jakı, PoE girişi ve otomotiv. Gün boyunca 20.000 mAh güç bankasıyla LtAP'ye güç veren kullanıcıları bile gördük!

Nesnelerin interneti hiç bu kadar uygun fiyatlı olmamıştı

Bu cihazın neler yapabileceğini tam olarak anlamak için nesnelerin internetinden bahsetmemiz gerekiyor. Bir örnekle başlayalım. Sığırları, mahsulleri için bir sulama sistemi ve malları için deposu olan bir çiftçi düşünün. Günlük olarak şunları yapması gerekir:

• hayvanları takip edin;

• tahıl stok seviyesini izlemek;

• sulama sistemini kontrol etmek

Tüm bu görevler için çiftçi düşük maliyetli kablosuz sensörler kullanabilir. Bunları LtAP'ye bağlayarak - gerçek zamanlı verileri toplayabilir, aracın konum bilgileriyle birleştirebilir ve yüksek hızlı LTE aracılığıyla buluta gönderebilir. Artık çiftliklerinin büyümesini izlemek ve planlamak için ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler tek bir yerde. Çok basit ve çok kullanışlı. Bunun arkasındaki kablosuz teknoloji, Long Range anlamına gelen LoRa® olarak adlandırılır. Çok düşük güç gerektirir. Bu nedenle LoRa®, nesnelerin interneti çözümlerinizi oluşturmanın en iyi yoludur. LoRa® akıllı evlerden tarıma, tedarik zincirlerine, lojistik ve hatta akıllı şehirlere kadar her şey için kullanılabilir. Park yerlerini izleyin, kamu hizmetlerini takip edin, çevresel verileri ölçün ve benzeri - olasılıklar sonsuzdur.

Kullanabileceğiniz ücretsiz bir sunucu altyapısı bile var - LtAP LR8 LTE kiti tarafından tam olarak desteklenen The Things Network. Dünya çapında geniş bir meraklı ve geliştirici topluluğuyla, LoRa® ağıyla ilgili sorularınızla asla yalnız olmayacaksınız.

Lojistik ve takip için mükemmel

Mobil operatörler arasında otomatik geçişi ayarlamak için kullanabileceğiniz 3 MiniSIM yuvası vardır. Sınırı düzenli olarak geçmeniz gerekiyorsa çok uygun. Cihazda iki dahili LTE anteni bulunur, ancak daha da iyi kapsama alanı için seçtiğiniz harici antenleri eklemek için U.FL konektörlerini kullanabilirsiniz. Aynı şey GPS için de geçerli – harici bir anten de takabilirsiniz. Bu arada, gerçek zamanlı konum takibini hemen başlatabilmeniz için RouterOS dokümantasyon web sitesinde basit bir uygulama örneği sağladık!

Şeyler Ağı

LoRa® ürünlerimiz, ücretsiz LoRa® ağ kapsamı sağlayan ve ihtiyaçlarınız için tonlarca uygulamaya sahip ünlü açık kaynak altyapısı olan “The Things Network” ile çalışmaya hazırdır. “The Things Network” yardımıyla bir gün içinde nesnelerin internetini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ve kurumsal düzeydeki “The Things Industries” ağına kolayca yükseltilebilir.

Kurulum çok kolay - herkes öğrenebilir. Tekerleği yeniden icat etmeye gerek yok – akıllı çözümlerle zamandan ve enerjiden tasarruf etmek için “The Things Network”e katılın!
 

 

 

Özellikler

 

Detaylar
Ürün Kodu RBLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8
Mimari MMIPS
İşlemci MT7621A
CPU çekirdek sayısı 2
CPU İş Parçacıkları sayısı 4
Boyutlar 170 x 162 x 40 mm
RouterOS lisansı 4
İşletim sistemi RouterOS
RAM boyutu 128 MB
Depolama boyutu 16 MB
Depolama türü FLAŞ
MTBF 25C'de yaklaşık 200.000 saat
Test edilmiş ortam sıcaklığı -40°C ila 70°C

 

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
 • İki ucu ince pigtail..İç ve dış mekanda kullanıma uygun, üstün bağlantı kalitesi için süper düşük kayıplı 50 cm uzunluğunda RPSMA kablosu, bu kablo üstün eşleşme ve kayıp değerleri sağlar. Bu kablonun adı, bu ürünün üst düzey özelliklerini göstermek için “esnek” ve “dalga kılavuzu” sözcüklerini birleştirmekten gelir.
  PİGTAİL
  ₺670,00 + KDV
 • Birden çok GSM (3G/4G/LTE) bandını bir arada kullanarak genişband bağlantı üzerinden IP kamera görüntüsünü mobil olarak bir merkeze kesintisiz ve yüksek kalitede aktarabilen haberleşme cihazıdır.

   

  Mobil Kesintisiz Canlı IP Görüntü Aktarımı

  Drone ve İHA Görüntü Aktarımı
  Otonom Araç Görüntü Aktarımı
  Sensör and GPS Haberleşme Kabiliyeti (opsiyonel)

   

   

  MBT33PLUS2022
  ₺65.325,00 + KDV
 • Modeo Live ML33, taşıma çantası ile omuz veya sırtta taşınabilen bir verici ile, gönderilen video/verilerin toplandığı bir alıcı üniteden oluşan taşınabilir Mobil Elektronik Haber Toplama Sistemi’dir.

  •  Modeo Live birden fazla 4.5G  hattı ile Ethernet, Wi-Fi veya Uydu bağlantısını bir arada kullanarak kesintisiz ve kaliteli bir görüntü aktarımı sağlamaktadır.

  •  Kompakt, hafif ve sağlamlaştırılmış bir gövdeye sahip olan Modeo Live 90sn içerisinde yayına hazır hale gelmektedir

  ML33PLUS2021
  ₺201.000,00 + KDV
 • N5-X25 4.9-6.4 GHz Modular Twist-on Antenna, 400mm Dish for C5x only, 25 dBi gain

   

  Sektörün En Çok Yönlü, Modüler Radyosu Mimosa'nın entegre C5x ​​radyo ve modüler N5-X antenleri, PTP ve PTMP genişletilmiş frekans çalışması için nihai esneklik.

  N5-X25-Koli içerisinde 2 adet mevcut!
  ₺4.187,50 + KDV
 • İki SFP (1.25G) modül kiti, 20Km, tek modlu
  S-3553LC20D
  ₺2.010,00 + KDV
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR