UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND
UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND (UAP-AC-M)

Marka : Ubiquiti
Fiyat : $95.00  + KDV
KDV Dahil : ₺2.078,01
TL Fiyat : ₺2.078,01(KDV Dahil)

Dış Ortam Access Point

Yüksek performanslı, dış mekan, 2×2 MIMO, 802.11AC çift bantlı Access Point.

Ubiquiti Networks UniFi Kurumsal Wi-Fi Sisteminin bir parçası olan Ubiquiti UniFi AC Mesh Access Point ile Wi-Fi ağınızı dış mekanlarda genişletin. UAP-AC-M, 1167 Mbps hıza kadar yüksek performanslı, dış mekan, 2×2 MIMO, 802.11AC çift bantlı erişim noktasıdır. Birlikte verilen çift bantlı çok yönlü antenlerle veya özelleştirilmiş desen şekillendirme için isteğe bağlı konektörlü çift bantlı antenle kullanılabilen iki RP-SMA konektörüne sahiptir.

Ürün Detayları

Ubiquiti Unifi UAP – AC – M 802.11ac 867 Mbps 5 GHz Dış Mekan Mesh Access Point

 

Kolay Ağ Kontrolü

Ubiquiti Unifi UAP – AC – M Access Point ile tüm ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden kolayca yönetebilirsiniz. Bu sayede nerde olursanız olun ağınızın durumunu izleyebilirsiniz.


Misafir Ağı Olanağı

Ağınıza bağlanmak isteyen konuklarınız için Ubiquiti Unifi UAP – AC – M Access Point misafir ağı oluşturmanızı sağlar. Bu sayede kişisel bilgilerinize sizden başka kimse erişemez. Güvenli bir seçenektir.


Dış Ortamda Mükemmel Bağlantı

Ubiquiti Unifi UAP – AC – M Access Point sayesinde dış ortamda da istediğiniz gibi internet kullanımı yapabilirsiniz. Evinizin bahçesi, parklar gibi yerler için bile ağınızın alanını genişletebilirsiniz.


 

Wifi Dağıtıcı İşlev

Dış ortamda internet bağlantısı imkanı vermesinin yanında Ubiquiti Unifi UAP – AC – M Access Point iç mekanda da wifi dağıtıcısı olarak kullanılabilir. Bu sayede evinizdeki kör noktalarda bile mükemmel bağlantı deneyimine sahip olursunuz.


Geniş Kullanıcı Kapasitesi

Kütüphane, okul, AVM, hastane gibi kalabalık ortamlar için ideal bir seçim olan Ubiquiti Unifi UAP – AC – M Access Point 200 kişilik kullanıcı kapasitesi sayesinde çok kişi bağlansa bile mükemmel internet deneyimi sağlar.


Geniş Menzilli Kapsama Alanı

180 metreye kadar kapsama alanı olan Ubiquiti Unifi UAP – AC – M Access Point ile AVM içinde gezerken, hastanede nerede olursanız olun, okulunuzun farklı sınıflarındayken de yüksek kaliteli bağlantı yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 

 

 • Anten Sayısı

   

  2

 • Ethernet Port Sayısı

   

  1

 • Veri Transfer Hızı

   

  867 Mbps

 • Renk

   

  Beyaz

 • Model

   

  UAP-AC-M

 • Frekans

   

  2.4 - 5 GHz

 

 

Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler

 • LtAP
  İki miniPCI-e yuvası, üç SIM yuvası ve GNSS desteği (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) ile ağır hizmet 2,4 GHz erişim noktası
  RBLtAP-2HnD
  $198.00 + KDV
 • Iridium 9575 Extreme: Dünya genelinde 66 adet yakın yörünge uydusu bulunmaktadır.Kutuplar da dahil olmak üzere tüm Dünya’da tam bir kapsama sağlar. Tamamı hareketli olan bu uydularla, mobil ya da sabit veya kara, deniz ve hava araçlarında görüşme, internet, SMS, e-posta vb. iletişim hizmetlerinin yanında acil durumlarda üzerindeki ACİL butonu ve dahili GPS alıcı ile konum ve acil durum sinyali de iletebilme özelliğine sahiptir.
  9575 Extreme-001
  $2,000.00 + KDV
 • Birden çok GSM (3G/4G/LTE) bandını bir arada kullanarak genişband bağlantı üzerinden IP kamera görüntüsünü mobil olarak bir merkeze kesintisiz ve yüksek kalitede aktarabilen haberleşme cihazıdır.

   

  Mobil Kesintisiz Canlı IP Görüntü Aktarımı

  Drone ve İHA Görüntü Aktarımı
  Otonom Araç Görüntü Aktarımı
  Sensör and GPS Haberleşme Kabiliyeti (opsiyonel)

   

   

  MBT33PLUS2022
  $1,950.00 + KDV
 • Modeo Live ML33, taşıma çantası ile omuz veya sırtta taşınabilen bir verici ile, gönderilen video/verilerin toplandığı bir alıcı üniteden oluşan taşınabilir Mobil Elektronik Haber Toplama Sistemi’dir.

  •  Modeo Live birden fazla 4.5G  hattı ile Ethernet, Wi-Fi veya Uydu bağlantısını bir arada kullanarak kesintisiz ve kaliteli bir görüntü aktarımı sağlamaktadır.

  •  Kompakt, hafif ve sağlamlaştırılmış bir gövdeye sahip olan Modeo Live 90sn içerisinde yayına hazır hale gelmektedir

  ML33PLUS2021
  $6,000.00 + KDV
 • N5-X25 4.9-6.4 GHz Modular Twist-on Antenna, 400mm Dish for C5x only, 25 dBi gain

   

  Sektörün En Çok Yönlü, Modüler Radyosu Mimosa'nın entegre C5x ​​radyo ve modüler N5-X antenleri, PTP ve PTMP genişletilmiş frekans çalışması için nihai esneklik.

  N5-X25-Koli içerisinde 2 adet mevcut!
  $125.00 + KDV